Aktuální nabídka práce INTERMOS, spol. s r.o.

2 aktuálních volných míst

 
  • Zámečník, svářeč

    místo výkonu práce : Rýmařov Dovoz na pracoviště zajištěn z Města Albrechtice Průkaz odborné kvalifikace svářeče, Pracovní doba od 6:00 - 14:00 hod. Riziko práce 3 - smluvní lékař MUDr. Jurásková Stravenky - 100% hrazené zaměstnavatelem, zvláštní prémie, prémie dle výkonu. Hlásit se na e - mail : stepan.charnik@intermos.net nebo na tel. č. 730 6 ...

  • Svářeč

    KO: Ing. Štěpán Charník, tel.: 730 699 996. Vzdělání nerozhoduje, zaučíme. Doprava z Opavy zajištěna firemním vozidlem, pracoviště Nové Lublice, nástup možný ihned. Svářečský průkaz možno dodělat na náklady zaměstnavatele. Pracovní doba: od 6:00 do 14:00 hod.

 

Zaměstnání u INTERMOS, spol. s r.o.

Zajímá vás práce ve firmě INTERMOS, spol. s r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o INTERMOS, spol. s r.o.

vznik firmy v ČR: září 1991 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 25 - 49 zaměstnanců
IČ: 19015763
adresa: Nové Lublice 90
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s INTERMOS, spol. s r.o.