Aktuální nabídka práce STABIN s.r.o.

6 aktuálních volných míst

Zaměstnání u STABIN s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě STABIN s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o STABIN s.r.o.

vznik firmy v ČR: říjen 2022 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 50 - 99 zaměstnanců
IČ: 17663008
adresa: Plzeň - Východní Předměstí, Zahradní 1994/22
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s STABIN s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 6 volných pracovních míst ve společnosti STABIN s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Uklízeči a pomocníci v hotel., admin., prům. aj. objektech, Uklízeči a pomocníci v hotel., admin., prům. aj. objektech, Uklízeči a pomocníci v hotel., admin., prům. aj. objektech, Uklízeči a pomocníci v hotel., admin., prům. aj. objektech, Uklízeči a pomocníci v hotel., admin., prům. aj. objektech a dalších 1 nabídek práce.

Všechna volná místa ve společnosti STABIN s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti ?

Společnost aktuálně nabízí 6 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 18000 Kč do 20000 Kč. Průměrná nabízená mzda v je 19333 Kč.