Aktuální nabídka práce K&JA stolárna s.r.o.

2 aktuálních volných míst

  • Stolaři - truhláři

    Nástup možný IHNED hledáme do svého nového provozu stolaře/truhláře, vhodné i pro absolventy. Požadujeme: - vyučení v oboru, nebo zkušenost s prací se dřevem -flexibilitu - řidičský průkaz "B" výhodou Zaměstnanecké výhody: - kvalitní zázemí - možnost rozvoje - dovolenou 25 dní - příspěvek na oběd

  • Interiérový návrhář/ka

    Nástup možný IHNED hledáme do svého nového provozu nábytkového návrháře. Požadujeme: - zkušenost práce v programu DAEX CAD - flexibilitu - řidičský průkaz "B" Zaměstnanecké výhody: - kvalitní zázemí - možnost rozvoje - dovolenou 25 dní - příspěvek na oběd

Zaměstnání u K&JA stolárna s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě K&JA stolárna s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o K&JA stolárna s.r.o.

vznik firmy v ČR: květen 2022 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 1 - 5 zaměstnanců
IČ: 17176590
adresa: Březová 151
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s K&JA stolárna s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 2 volných pracovních míst ve společnosti K&JA stolárna s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Interiérový návrhář/ka, Stolaři - truhláři.

Všechna volná místa ve společnosti K&JA stolárna s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti ?

Společnost aktuálně nabízí 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 25000 Kč do 40000 Kč. Průměrná nabízená mzda v je 31250 Kč.