Aktuální nabídka práce Centrum sociálních služeb a pomoci Chrudim

3 aktuálních volných míst

  • Koordinátor pečovatelské služby

    Místo výkonu práce: Chrudim Požadavky na uchazeče: minimálně vyšší odborné vzdělání zaměřené v oborech na sociální práci, trestní a občanská bezúhonnost, orientace v zákonných normách či legislativě sociálních služeb, výborné organizační a komunikativní dovednosti, samostatnost, flexibilita, odolnost vůči zátěži a stresu, zodpovědnost, spolehliv ...

  • Pracovník v sociálních službách na úseku pečovatelské služby

    Místo výkonu práce: Chrudim NÁPLŇ PRÁCE: Poskytování úkonů pečovatelské služby na domech s pečovatelskou službou a v terénu - pomoc při zvládání běžných úkonů péče o vlastní osobu, poskytnutí stravy, nebo pomoc při zajištění stravy, pomoc při zajištění chodu domácnosti, řízení referenčního vozidla. ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Příspěvek na stravné, mot ...

  • Pracovník v sociálních službách na úseku pečovatelské služby

    Místo výkonu práce: Chrudim NÁPLŇ PRÁCE: Poskytování úkonů pečovatelské služby na domech s pečovatelskou službu a v terénu - pomoc při zvládání běžných úkonů péče o vlastní osobu, poskytnutí stravy, nebo pomoc pro zajištění stravy, pomoc při zajištění chodu domácnosti, řízení referenčního vozidla ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: 5 týdnu dovolené, zapůjčení ...

Zaměstnání u Centrum sociálních služeb a pomoci Chrudim

Zajímá vás práce ve firmě Centrum sociálních služeb a pomoci Chrudim? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o Centrum sociálních služeb a pomoci Chrudim

vznik firmy v ČR: červen 2001 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 50 - 99 zaměstnanců
IČ: 15054080
adresa: Chrudim - Chrudim II, Soukenická 158
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s Centrum sociálních služeb a pomoci Chrudim

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik Centrum sociálních služeb a pomoci Chrudim nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 3 volných pracovních míst ve společnosti Centrum sociálních služeb a pomoci Chrudim.

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Pracovník v sociálních službách na úseku pečovatelské služby, Pracovník v sociálních službách na úseku pečovatelské služby, Koordinátor pečovatelské služby.

Všechna volná místa ve společnosti Centrum sociálních služeb a pomoci Chrudim na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti Centrum sociálních služeb a pomoci Chrudim?

Společnost Centrum sociálních služeb a pomoci Chrudim aktuálně nabízí 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 20910 Kč do 37150 Kč. Průměrná nabízená mzda v Centrum sociálních služeb a pomoci Chrudim je 26118 Kč.

Ve firmě Centrum sociálních služeb a pomoci Chrudim můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 1 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 125 Kč do 125 Kč za hodinu. Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v Centrum sociálních služeb a pomoci Chrudim je 125 Kč/hod.