Aktuální nabídka práce Milan Hlávka

4 aktuálních volných míst

 • Obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků

  Prvotní kontakt: e-mail: [email protected] NÁSTUPNÍ BONUS 20.000,-Kč práce na pokladně, příprava čerstvé kávy, doplňování zboží, individuální domluva, možnost profesního postupu, zvýšení mzdy ihned po zkušební době VHODNÉ PRO ABSOLVENTY STŘEDNÍCH ŠKOL A UČEBNÍCH OBORŮ

 • Obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků

  Prvotní kontakt: E-mail: [email protected] NÁSTUPNÍ BONUS 20.000,-Kč práce na pokladně, příprava čerstvé kávy, doplňování zboží, individuální domluva, možnost profesního postupu, zvýšení mzdy ihned po zkušební době VHODNÉ PRO ABSOLVENTY STŘEDNÍCH ŠKOL A UČEBNÍCH OBORŮ

 • Obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků

  Prvotní kontakt: e-mail: [email protected] NÁSTUPNÍ BONUS 20.000,-Kč práce na pokladně, příprava čerstvé kávy, doplňování zboží, příjem a výdej zásilek Parcelshopu, individuální domluva, možnost profesního postupu, zvýšení mzdy ihned po zkušební době VHODNÉ PRO ABSOLVENTY STŘEDNÍCH ŠKOL A UČEBNÍCH OBORŮ ...

 • Pokladní obsluha čerpací stanice

  Místo výkonu práce: ČS OMV 2805 Mladá Boleslav, Havlíčkova, 293 01 Mladá Boleslav, Havlíčkova ul. Prvotní kontakt: e-mail: [email protected] Práce bez nočních směn, ranní a odpolední směny, provozní doba denně 05 - 23 h, placené zaškolení, nástup možný ihned.

Zaměstnání u Milan Hlávka

Zajímá vás práce ve firmě Milan Hlávka? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o Milan Hlávka

vznik firmy v ČR: listopad 1992 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 10 - 19 zaměstnanců
IČ: 14920671
adresa: Česká Kamenice, 5. května 734
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s Milan Hlávka

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik Milan Hlávka nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 4 volných pracovních míst ve společnosti Milan Hlávka.

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků, Obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků, Obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků, Pokladní obsluha čerpací stanice.

Všechna volná místa ve společnosti Milan Hlávka na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti Milan Hlávka?

Společnost Milan Hlávka aktuálně nabízí 1 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 16800 Kč do 16800 Kč. Průměrná nabízená mzda v Milan Hlávka je 16800 Kč.

Ve firmě Milan Hlávka můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 3 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 144 Kč do 200 Kč za hodinu. Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v Milan Hlávka je 172 Kč/hod.