Aktuální nabídka práce HENIG - security servis, s.r.o.

2 aktuálních volných míst

 
  • Strážný, člen závodní stráže

    Náplň práce: práce na denní a noční směny, recepční a kontrolní pochůzková činnost ve výrobním závodu v České Lípě, obsluha požární a zabezpečovací signalizace a kamerového systému, obsluha telefonní ústředny, zajišťování klíčového režimu apod. Požadujeme - čistý výpis Rejstříku trestů, osvědčení o kvalifikaci strážného s možností doplnění kvalifik ...

  • Strážný, člen závodní stráže SRNÍ u České Lípy

    Požadujeme čistý výpis rejstříku trestů, certifikát strážný, slušné a komunikativní jednání. Pohovory na toto pracoviště probíhají v sídle společnosti HENIG security servis, s.r.o Česká Lípa. Vhodné i pro pracovníky se změněnou pracovní schopností ID.

 

Zaměstnání u HENIG - security servis, s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě HENIG - security servis, s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o HENIG - security servis, s.r.o.

vznik firmy v ČR: leden 1991 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 100 - 199 zaměstnanců
IČ: 14866684
adresa: Česká Lípa, 5. května 797/20
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s HENIG - security servis, s.r.o.