Aktuální nabídka práce Enado s.r.o.

2 aktuálních volných míst

  • Montážní dělníci

    Místo výkonu práce: Česká republika. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Pracovní doba: dle potřeb zaměstnavatele a na základě domluvy. Náplň práce: především instalace tepelných a energetických zařízení budov, včetně fotovoltaických elektráren a tepelných čerpadel, případně jiná montážní činnost, dále zednické a pomocné práce dle ...

  • Montážní dělníci elektrických a energetických zařízení

    Místo výkonu práce: Česká republika. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Pracovní doba: dle potřeb a na základě domluvy. Náplň práce: především instalace tepelných a energetických zařízení budov (vč. FVE a TČ), případně jiná montážní činnost, zednické a pomocné práce. Požadujeme: řidičský průkaz sk. B výhodou. Nabízíme: svoz zajištěn. Kontakt pro záj ...

Zaměstnání u Enado s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě Enado s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o Enado s.r.o.

vznik firmy v ČR: prosinec 2021 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 25 - 49 zaměstnanců
IČ: 14041936
adresa: Luby, Revoluční 464
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s Enado s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik Enado nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 2 volných pracovních míst ve společnosti Enado s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Montážní dělníci, Montážní dělníci elektrických a energetických zařízení.

Všechna volná místa ve společnosti Enado s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti Enado?

Společnost Enado aktuálně nabízí 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 20000 Kč do 25000 Kč. Průměrná nabízená mzda v Enado je 22500 Kč.