Aktuální nabídka práce Hana Macková

3 aktuálních volných míst

  • Masér / masérka thajských masáží

    Požadavky: certifikát na thajské masáže. Zaměstnavatel nabízí: ubytování, stravu. Místo výkonu práce: Komenského 72, 549 01 Nové Město nad Metují.

  • Masér / masérka thajských masáží

    Požadavky: certifikát na thajské masáže. Zaměstnavatel nabízí: ubytování, stravu. Místo výkonu práce: Komenského 72, 549 01 Nové Město nad Metují. *

  • Masér / masérka thajských masáží

    Požadavky: masérský kurz - certifikát na thajské masáže. Místo výkonu práce: Komenského 72, 549 01 Nové Město nad Metují. *

Zaměstnání u Hana Macková

Zajímá vás práce ve firmě Hana Macková? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o Hana Macková

vznik firmy v ČR: září 1992 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: Neuvedeno
IČ: 12347469
adresa: Náchod, Komenského 1507
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s Hana Macková

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik Hana Macková nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 3 volných pracovních míst ve společnosti Hana Macková.

Nejnovější volná pracovní místa jsou: MASÉR / MASÉRKA THAJSKÝCH MASÁŽÍ, MASÉR / MASÉRKA THAJSKÝCH MASÁŽÍ, MASÉR / MASÉRKA THAJSKÝCH MASÁŽÍ.

Všechna volná místa ve společnosti Hana Macková na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti Hana Macková?

Společnost Hana Macková aktuálně nabízí 3 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 21800 Kč do 21800 Kč. Průměrná nabízená mzda v Hana Macková je 21800 Kč.