Aktuální nabídka práce MELUTEX s.r.o.

5 aktuálních volných míst

 • Šička - obsluha rýglu

  Požadujeme: spolehlivost, zručnost, pracovitost Náplň práce: obsluha rýglovacího šicího stroje Zaměstnanecké výhody: stravenkový paušál Kontakt telefonicky (7:30-15:00 hodin)

 • Asistent mistra

  Náplň práce: kontrola a příprava výroby, výpomoc ve výrobě Požadujeme: spolehlivost, dochvilnost, samostatnost, praxe v oděvnictví Zaměstnanecké výhody: stravenkový paušál Kontakt: telefonicky 7:30 - 15:00

 • Vedoucí textilní výroby

  Náplň práce: vedení výroby, pokročilé plánování výroby (kapacit i materiálu), technická příprava výroby, neustálé zlepšování nastavených procesů (inovace ve výrobě), úzká spolupráce s mistrovou pro zajištění plynulého chodu výroby, zodpovědnost za skladové evidence, zadávání poloh v programu Gerber (zaučíme), vedení a kontrola průběhu zakázek Zaměs ...

 • Šička/Švadlena

  Požadujeme: vyučení v oboru nebo praxi se šitím, spolehlivost, zručnost, pečlivost, pracovitost Náplň práce: šití pracovních oděvů Zaměstnanecké výhody: stravenkový paušál Kontakt telefonicky (7:30-15:00 hodin)

 • Textilní technolog

  Požadujeme: praxi s programem CAD pro textilní výrobu a systémem Gerber výhodou, vyučen v oděvním oboru výhodou Mzda dle úvazku (20-40 hodin, 20 000 Kč - 40 000 Kč) Náplň práce: příprava výroby, vytváření a úprava střihů Zaměstnanecké výhody: stravenkový paušál, ubytování k dispozici Kontakt telefonicky (7:30-15:30 hodin) ...

Zaměstnání u MELUTEX s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě MELUTEX s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o MELUTEX s.r.o.

vznik firmy v ČR: srpen 2021 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 25 - 49 zaměstnanců
IČ: 11728817
adresa: Klatovy - Klatovy III, Dr. Sedláka 763
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s MELUTEX s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik MELUTEX nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 5 volných pracovních míst ve společnosti MELUTEX s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Šička - obsluha rýglu, Textilní technolog, Šička/Švadlena, Vedoucí textilní výroby, Asistent mistra.

Všechna volná místa ve společnosti MELUTEX s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti MELUTEX?

Společnost MELUTEX aktuálně nabízí 5 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 18000 Kč do 40000 Kč. Průměrná nabízená mzda v MELUTEX je 23700 Kč.