Aktuální nabídka práce Robotics Trade s.r.o.

3 aktuálních volných míst

  • Obsluha zařízení na zpracování kovů

    Prvotní kontakt: tel.: 775 957 755, e-mail: [email protected]

  • Ostatní zpracovatelé masa, ryb a příbuzní pracovníci

    Pozice: ostatní zpracovatelé masa, ryb a příbuzní pracovníci OC Nástup možný ihned. Mzda: 19 000,- Kč Kontakt: Hayovych Vitaliy, tel.: 608 174 788, e-mail: [email protected] První kontak telefonicky. Místo výkonu práce: Robotics Trade s.r.o. pracoviště Uzeniny Příbram a.s., Jinecká č.p. 315, Příbram I

  • Obsluha strojů na výrobu potravin a příbuzných výrobků

    Pozice: obsluha strojů na výrobu potravin a příbuzných výrobků OC Nástup možný ihned. Mzda: 21 000,- Kč Kontakt: Hayovych Vitaliy, tel.: 608 174 788, e-mail: [email protected] První kontakt telefonicky. Místo výkonu práce: Robotics Trade s.r.o., provoz f. Heli Food Fresh a.s., Nádražní č.p. 265, 262 31 Milín

Zaměstnání u Robotics Trade s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě Robotics Trade s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o Robotics Trade s.r.o.

vznik firmy v ČR: leden 2021 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: Neuvedeno
IČ: 09839844
adresa: Praha - Vinohrady, Na Folimance 2155/15
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s Robotics Trade s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik Robotics Trade nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 3 volných pracovních míst ve společnosti Robotics Trade s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Obsluha zařízení na zpracování kovů, Ostatní zpracovatelé masa, ryb a příbuzní pracovníci, Obsluha strojů na výrobu potravin a příbuzných výrobků.

Všechna volná místa ve společnosti Robotics Trade s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti Robotics Trade?

Společnost Robotics Trade aktuálně nabízí 3 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 18000 Kč do 21000 Kč. Průměrná nabízená mzda v Robotics Trade je 19333 Kč.