Aktuální nabídka práce František Tomeček s.r.o.

1 aktuálních volných míst

  • Strážný

    úvazek 30 - 35 hod./týden ), ŘP "B", čistý trest. rejstřík, osvědčení o kvalifikaci "strážný" výhodou, místo vyhrazeno pro osobu se zdrav. postižením - chráněné pracoviště, práce převážně v nočních směnách na zkrácený pracovní úvazek min 110 hod./měs., osobní kontakt možný po tel. domluvě

Zaměstnání u František Tomeček s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě František Tomeček s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o František Tomeček s.r.o.

vznik firmy v ČR: prosinec 2020 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 25 - 49 zaměstnanců
IČ: 09747869
adresa: Veselí nad Moravou, Kollárova 1294
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s František Tomeček s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik František Tomeček nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 1 volných pracovních míst ve společnosti František Tomeček s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: strážný.

Všechna volná místa ve společnosti František Tomeček s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti František Tomeček?

Společnost František Tomeček aktuálně nabízí 1 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 13000 Kč do 13000 Kč. Průměrná nabízená mzda v František Tomeček je 13000 Kč.