Aktuální nabídka práce DELTA služby, s.r.o.

11 aktuálních volných míst

 • Pracovník/ce úklidu

  Pracovní místo vyhrazeno zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením. Hledáme pracovníky úklidu vnitřních provozních, administrativních a sociálních prostor v Lukavici. Nástup možný ihned. Pracovní doba 4 h/den, dle domluvy v rozmezí od 6:00 do 16:00. Kontakt: telefonicky.

 • Pracovník úklidu - OZP

  Pracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb. pracoviště Kroměříž - náplň práce: úklid vnitřních prostor (chodby, kanceláře, WC) na Radnici budova A a na Městském úřadě budovy B, C, D v Kroměříži - praxe v oboru výhodou, zkrácený úvazek 20 hod/týden, smlouva na dobu určitou s možností ...

 • Pracovník úklidu - OZZ, OZP

  Vyhrazeno pro OZZ, OZP. 1. kontakt telefonicky v době 8:00 - 15:00 hodin. Tel.: 774 487 617 Hledáme pracovníky úklidu prostor hasičské stanice městské části Ostrava - Dubina. Nástup možný ihned. V případě zájmu o nabízenou pozici se prosím obracejte na uvedený kontakt.

 • Uklízeč/ka (pouze pro OZZ a OZP)

  - úklid kanceláří vlakového nádraží v HB - prac. poměr na 1 rok s možností prodloužení Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.

 • Pracovník/ pracovnice úklidu (pro OZP)

  Jedná se o úklid čekárny, WC a venkovní úklid nástupišť. Pracovní pozice je určena pouze pro OZP a OZZ. Nutný telefonický kontakt předem!

 • Pracovník/ pracovnice úklidu (pro OZP)

  Jedná se o úklid čekárny, WC a venkovní úklid nástupiště. Pracovní pozice je určena pouze pro OZP a OZZ. Nutný telefonický kontakt předem!

 • Pracovníci úklidu

  Hledáme pracovníky úklidu vnějších a vnitřních prostor administrativní budovy policie v Třebíči. Pozice je vyhrazena pouze pro OZZ a OZP. Nástup možný ihned. V případě zájmu o nabízenou pozici se prosím obracejte na níže uvedený kontakt.

 • Pracovníci úklidu

  Hledáme pracovníky úklidu vnějších a vnitřních prostor administrativní budovy policie - Okříšky. Pozice je vyhrazena pouze pro OZZ a OZP. Nástup možný ihned. V případě zájmu o nabízenou pozici se prosím obracejte na níže uvedený kontakt.

 • *pracovník úklidu - pro OZP - železniční stanice Křižanov

  Pro osoby se zdravotním omezením Hledáme pracovníky úklidu na železniční stanici - Křížanov Jedná se o úklid čekárny, WC a venkovní úklid nástupiště. Pracovní pozice je určena pouze pro OZP a OZZ. První kontakt telefonicky: 8,00 - 15,00 hod.

 • *pracovník úklidu - pro OZP - železniční stanice Ostrov nad Oslavou

  Pro osoby se zdravotním omezením Hledáme pracovníky úklidu na železniční stanici - Ostrov nad Oslavou Pracovní pozice je určena pouze pro OZP a OZZ. První kontakt telefonicky: 8,00 - 15,00 hod.

 • Uklízeč/ka (pouze pro OZZ a OZP)

  - úklid čekárny, WC a venkovní úklid nástupiště - prac. poměr na 1 rok s možností prodloužení Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.

Zaměstnání u DELTA služby, s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě DELTA služby, s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o DELTA služby, s.r.o.

vznik firmy v ČR: srpen 2020 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 100 - 199 zaměstnanců
IČ: 09445765
adresa: Olomouc - Lazce, Dobrovského 587/16b
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s DELTA služby, s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 11 volných pracovních míst ve společnosti DELTA služby, s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Pracovník/ce úklidu, Pracovník úklidu - OZP, Pracovník úklidu - OZZ, OZP, uklízeč/ka (pouze pro OZZ a OZP), Pracovník/ pracovnice úklidu (pro OZP) a dalších 6 nabídek práce.

Všechna volná místa ve společnosti DELTA služby, s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti ?

Společnost aktuálně nabízí 11 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 8100 Kč do 10500 Kč. Průměrná nabízená mzda v je 8318 Kč.