Aktuální nabídka práce MK Svit staving CZ s.r.o.

8 aktuálních volných míst

Zaměstnání u MK Svit staving CZ s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě MK Svit staving CZ s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o MK Svit staving CZ s.r.o.

vznik firmy v ČR: srpen 2020 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 50 - 99 zaměstnanců
IČ: 09372750
adresa: Praha - Kyje, Teplárenská 356
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s MK Svit staving CZ s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik MK Svit staving CZ nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 8 volných pracovních míst ve společnosti MK Svit staving CZ s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov, Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov, Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov, Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov, Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov a dalších 3 nabídek práce.

Všechna volná místa ve společnosti MK Svit staving CZ s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti MK Svit staving CZ?

Společnost MK Svit staving CZ aktuálně nabízí 8 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 17300 Kč do 17900 Kč. Průměrná nabízená mzda v MK Svit staving CZ je 17450 Kč.