Aktuální nabídka práce JPM trans, s.r.o.

1 aktuálních volných míst

  • Řidič sk. C

    1. kontakt e-mailem, telefonicky v Pondělí - Pátek 8:00 - 16:00 hodin. Tel.: 604 295 040, e-mail: [email protected] Své životopisy zasílejte na uvedený e-mail. Česká dopravní společnost přijme řidiče sk. C. Vyberte si u nás práci řidiče podle svých představ. Děláme, rozvozy, pravidelné linky i přepravy v rámci Moravskoslezkého kraje. Nabízíme: ...

Zaměstnání u JPM trans, s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě JPM trans, s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o JPM trans, s.r.o.

vznik firmy v ČR: červenec 2020 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 50 - 99 zaměstnanců
IČ: 09359036
adresa: Ostrava - Kunčičky, Holvekova 696/22
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s JPM trans, s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik JPM trans nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 1 volných pracovních míst ve společnosti JPM trans, s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Řidič sk. C.

Všechna volná místa ve společnosti JPM trans, s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti JPM trans?

Společnost JPM trans aktuálně nabízí 1 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 34500 Kč do 42000 Kč. Průměrná nabízená mzda v JPM trans je 38250 Kč.