Aktuální nabídka práce Carlsbad Hotels Group s.r.o.

5 aktuálních volných míst

 • Chůva pro děti

  Kontakt: Sokulsky Vladimir, e-mail: [email protected] (Doporučenky budou vyřizovány od 10-2-2022) -plynulá ruština - slovem i písmem -zkušenosti práce s dětmi minimálně 7 let -zkušenosti jako chůva - certifikaty potvrzujici schopnosti k vyuce děti minimalnim znalostem a první pomoci dětem odpovědnost, komunikační schopnosti. ...

 • Specialisté v oblasti bezpečnosti dat a příbuzní pracovníci

  Kontakt: Sokulsky Vladimir, e-mail: [email protected] (Doporučenky budou vyřizovány od 10-2-2022) -zkušenosti ve vyvojí řešení pro zlepšení ochrany informací -zkušenosti ve správě serverů a databází zaměstnanců min.5 let -zajištění programového vybavení -znalosti a zkušenost v oblasti zajištění nepřetržitého, správného provozu, opravy a moderniz ...

 • Číšník/servírka

  Kontakt: Sokulsky Vladimir, tel.: 608 200 938, e-mail: [email protected] (Doporučenky budou vyřizovány od 10-2-2022) Požadujeme: Praxe výhodou, cizí jazyky výhodou - AJ, NJ či RJ, příjemný vzhled a vystupování, spolehlivost, trestní bezúhonnost.

 • Kuchař/ka

  Kontakt: Sokulsky Vladimir, tel.: 608 200 938, e-mail: [email protected] (Doporučenky budou vyřizovány od 10-2-2022) Požadujeme: - vyučení v oboru - zdravotní způsobilost, - zodpovědnost, samostatnost, pečlivost, spolehlivost, flexibilita, zájem o vzdělávání se v oboru

 • Manažer prodeje

  Kontakt: Sokulsky Vladimir, tel.: 608 200 938, e-mail: [email protected] (Doporučenky budou vyřizovány od 10-2-2022) Hotel v lázeňské části Karlových Varů hledá manažera prodeje. Výborné komunikační schopnosti, zvládání stresových situací, pečlivost, organizační dovednosti.

Zaměstnání u Carlsbad Hotels Group s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě Carlsbad Hotels Group s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o Carlsbad Hotels Group s.r.o.

vznik firmy v ČR: červen 2020 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 10 - 19 zaměstnanců
IČ: 09253335
adresa: Karlovy Vary, Sadová 956/28
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s Carlsbad Hotels Group s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik Carlsbad Hotels Group nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 5 volných pracovních míst ve společnosti Carlsbad Hotels Group s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Manažer prodeje, Kuchař/ka, Číšník/servírka, Specialisté v oblasti bezpečnosti dat a příbuzní pracovníci, Chůva pro děti.

Všechna volná místa ve společnosti Carlsbad Hotels Group s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti Carlsbad Hotels Group?

Společnost Carlsbad Hotels Group aktuálně nabízí 5 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 17900 Kč do 57000 Kč. Průměrná nabízená mzda v Carlsbad Hotels Group je 29486 Kč.