Aktuální nabídka práce OTIOR s.r.o.

5 aktuálních volných míst

Zaměstnání u OTIOR s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě OTIOR s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o OTIOR s.r.o.

vznik firmy v ČR: srpen 2019 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 25 - 49 zaměstnanců
IČ: 08445711
adresa: Praha - Horní Počernice, Krčínská 183/3
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s OTIOR s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik OTIOR nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 5 volných pracovních míst ve společnosti OTIOR s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Ostatní pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby), Ostatní pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby), Ostatní pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby), Ostatní pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby), Ostatní pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby).

Všechna volná místa ve společnosti OTIOR s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti OTIOR?

Společnost OTIOR aktuálně nabízí 5 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 17300 Kč do 19900 Kč. Průměrná nabízená mzda v OTIOR je 18100 Kč.