Aktuální nabídka práce ALFA STYLE, s.r.o.

1 aktuálních volných míst

  • Šič/šička na průmyslových strojích

    místo výkonu práce: Klostermannova 1537 Žatec Naplň práce: Šití na některém z průmyslových šicích strojů- Owerlock, Štepka,Jehlový stroj, Flatlock. Požadujeme: vzdělání v oboru šička/švadlena a nebo praxe na obdobně pozici minimálně 1 rok. kontakt: osobně v pracovní dny od 8,00 do 15,00 hod na adrese: Klostermannova 1537 Žatec - předem kontaktova ...

Zaměstnání u ALFA STYLE, s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě ALFA STYLE, s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o ALFA STYLE, s.r.o.

vznik firmy v ČR: duben 2019 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 10 - 19 zaměstnanců
IČ: 08132151
adresa: Žatec, Klostermannova 1537
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s ALFA STYLE, s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik ALFA STYLE nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 1 volných pracovních míst ve společnosti ALFA STYLE, s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: šič/šička na průmyslových strojích.

Všechna volná místa ve společnosti ALFA STYLE, s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti ALFA STYLE?

Společnost ALFA STYLE aktuálně nabízí 1 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 21480 Kč do 21480 Kč. Průměrná nabízená mzda v ALFA STYLE je 21480 Kč.