Aktuální nabídka práce ITLC s.r.o.

2 aktuálních volných míst

  • Skladník/skladnice, manipulant/ka, řidič/ka vzv

    Náplň práce: - Manipulační práce ve skladu - Nakládka a vykládka surovin, materiálu nebo zboží z nebo na dopravní prostředek - Manipulace s materiálem, surovinami nebo zbožím při použití dopravních vozíků - Manipulační práce ve skladech nebo logistických centrech Požadujeme: - Řidičský průkaz na VZV (platný nebo Vám zajistíme školení pro obnovení) ...

  • Expedient/ka - skladník/ce

    Náplň práce: Správa expedičních skladů Tvorba expedičních dokumentů Vypravování zásilek Telefonická a e-mailová komunikace s kolegy, zákazníky a dodavateli Požadujeme: řádnou docházku, řádnou komunikaci, spolehlivost a samostatnost, aktivní přístup k práci, pracovitost, znalost práce s PC (Excel, Word), znalost práce s programem SAP a RFT velkou vý ...

Zaměstnání u ITLC s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě ITLC s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o ITLC s.r.o.

vznik firmy v ČR: únor 2019 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 25 - 49 zaměstnanců
IČ: 07878974
adresa: Jablonec nad Nisou - Jablonecké Paseky, Jeronýmova 98/27
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s ITLC s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik ITLC nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 2 volných pracovních míst ve společnosti ITLC s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: SKLADNÍK/SKLADNICE, MANIPULANT/KA, ŘIDIČ/KA VZV, EXPEDIENT/KA - SKLADNÍK/CE.

Všechna volná místa ve společnosti ITLC s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti ITLC?

Společnost ITLC aktuálně nabízí 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 21500 Kč do 34000 Kč. Průměrná nabízená mzda v ITLC je 27500 Kč.