Aktuální nabídka práce Bc. Barbora Pšenská

2 aktuálních volných míst

  • Ćíšník/servírka

    Nástup ihned nebo dle dohody. Nabízíme práci v příjemném pracovním prostředí, seriózní jednání. Možnost práce na hlavní pracovní poměr nebo na DPP (brigáda). Pracovní doba dle dohody. Zaměstnanecké výhody: zajímavé osobní finanční ohodnocení. Hlásit se emailem nebo telefonicky

  • Kuchař/ka

    Nástup možný ihned. Nabízíme práci v příjemném pracovním prostředí, seriózní jednání. Požadujeme zkušenost s přípravou tradiční české kuchyně, zájem o obor, kreativitu, ochotu učit se nové věci. Pracovní doba dle dohody. Zaměstnanecké výhody: zajímavé osobní finanční ohodnocení Hlásit se emailem nebo telefonicky. ...

Zaměstnání u Bc. Barbora Pšenská

Zajímá vás práce ve firmě Bc. Barbora Pšenská? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o Bc. Barbora Pšenská

vznik firmy v ČR: únor 2019 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 1 - 5 zaměstnanců
IČ: 07872488
adresa: Žďárek 31
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s Bc. Barbora Pšenská

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik Bc. Barbora Pšenská nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 2 volných pracovních míst ve společnosti Bc. Barbora Pšenská.

Nejnovější volná pracovní místa jsou: ĆÍŠNÍK/SERVÍRKA, KUCHAŘ/KA.

Všechna volná místa ve společnosti Bc. Barbora Pšenská na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti Bc. Barbora Pšenská?

Společnost Bc. Barbora Pšenská aktuálně nabízí 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 24000 Kč do 50000 Kč. Průměrná nabízená mzda v Bc. Barbora Pšenská je 36000 Kč.