Aktuální nabídka práce HAPPY NOODLES s.r.o.

7 aktuálních volných míst

 • Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

  Li Ping, tel.: 774 658 068 Jedná se o práci v asijské restauraci. Požadujeme praxi v obdobném provozu, a velmi dobrou znalost přípravy pokrmů tradiční čínské kuchyně. Čínský jazyk vítán.

 • Číšníci a servírky

  Li Ping, tel.: 774 658 068 Jedná se o práci v asijské restauraci. Požadujeme praxi v obdobném provozu. Čínský jazyk vítán.

 • Pomocní kuchaři

  Li Ping, tel.: 774 658 068 Jedná se o práci v asijské restauraci. Požadujeme praxi v obdobném provozu, a dobrou znalost přípravy pokrmů tradiční čínské kuchyně. Čínský jazyk vítán.

 • Pomocníci v kuchyni

  XIGUANG DU, e-mail: [email protected] Výhodou znalost čínského jazyka.

 • Pomocníci v kuchyni

  KONTAKT : XIGUANG DU, e-mail: [email protected] VÝHODOU ZNALOST ČÍNSKÉHO JAZYKA.

 • Pomocníci v kuchyni

  Kontakt: email: [email protected] Výhodou znalost čínského jazyka

 • Pomocní kuchaři

  Jedná se o práci v asijské restauraci. Požadujeme praxi v obdobném provozu, a dobrou znalost přípravy pokrmů tradiční čínské kuchyně. Čínský jazyk vítán.

Zaměstnání u HAPPY NOODLES s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě HAPPY NOODLES s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o HAPPY NOODLES s.r.o.

vznik firmy v ČR: listopad 2018 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 1 - 5 zaměstnanců
IČ: 07608268
adresa: Praha - Stodůlky, Nušlova 2268/1
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s HAPPY NOODLES s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 7 volných pracovních míst ve společnosti HAPPY NOODLES s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Pomocní kuchaři, Číšníci a servírky, Kuchaři (kromě šéfkuchařů), Pomocníci v kuchyni, Pomocníci v kuchyni a dalších 2 nabídek práce.

Všechna volná místa ve společnosti HAPPY NOODLES s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti ?

Společnost aktuálně nabízí 7 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 17500 Kč do 21800 Kč. Průměrná nabízená mzda v je 18571 Kč.