Aktuální nabídka práce Lilacosta s.r.o.

7 aktuálních volných míst

 • Pracovníci ve výrobě - montáž propisek - POUZE PRO OZP

  Jedná se o práci vsedě. POPIS ČINNOSTI: - kompletace/montáž propisek - fyzicky nenáročná manuální činnost v čistém pracovním prostředí chráněné dílny - práce na zkrácený úvazek 4 hodiny denně VÝHODY: - každé 2 hodiny placená 10 minutová přestávka - 5 týdnů dovolené.

 • Pracovník/pracovnice do výroby (pro OZP)

  (Jobmatch) Přijmeme do naší chráněné dílny kolegu/kolegyni na pozici výrobního dělníka. Jedná se o manuální práci při polepování etiketami, montáž propisek, kompletace dřevěných komponentů atd. Práce převážně v sedě. První kontakt e-mailem.

 • Pracovník/pracovnice úklidu (pro OZP)

  (Jobmatch) Hledáme šikovnou kolegyni/kolegu na pozici pracovnice/pracovník úklidu. Jedná se ruční úklid výrobních prostor a zázemí pro zaměstnance. Práce na zkrácený úvazek s rozložením pracovní doby dle domluvy. Rádi bychom v kolektivu uvítali osobu svědomitou, se smyslem pro pořádek. První kontakt e-mailem.

 • Směnový mistr (pro OZP)

  (Jobmatch) Přijmeme kolegu na pozici směnového mistra, který bude mít na starosti vedení kolektivu OZP zaměstnanců. Současně se bude podílet na práci v provozu - přenášení balíků, težších břemen atd. Práce je tedy povahou vhodná spíše pro muže. První kontakt e-mailem, nebo telefonicky.

 • Dělník / dělnice ve výrobě (pouze pro OZP)

  - stloukání a vyplétání včelích rámků a různých demontážních prací (práce převážně vsedě) - prac. doba: 1. týden 7:00 - 11:00, 2. týden 11:00 - 15:00 hod. - prac. poměr na 1 rok s možností prodloužení Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.

 • Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů

  Místo pro OZP. Hledáme šikovného pracovníka na pozici dělníka ve výrobě. Jde o stloukání a vyplétání včelích rámků. Vzhledem k náročnosti je pozice vhodnější pro muže, ale i technicky zdatná žena najde své uplatnění. Práce není na normy. Většinou se při práci sedí. Pracovní doba je na 4h denně, možnost kratších úvazků (dle dohody). Jde o dvě směny ...

 • Pomocní dělníci v truhlářské dílně

  VYHRAZENO PRO OZP POŽADAVKY: vzdělání nerozhoduje POPIS PRÁCE: PP na dobu určitou 1 rok, zkrácený úvazek 20 hod/týden, práce na dílně, kde se provádí vkládání dřevěných malých částí do stroje, který opracovává dřevěné kusy, odebírání drobných dřevěných kousků ze stroje, úklid dílny a venkovní pracovní plochy, pracovní činnosti budou vybrány s přih ...

Zaměstnání u Lilacosta s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě Lilacosta s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o Lilacosta s.r.o.

vznik firmy v ČR: červen 2018 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 200 - 249 zaměstnanců
IČ: 07225229
adresa: Miroslav, Nádražní 458/8
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s Lilacosta s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik Lilacosta nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 7 volných pracovních míst ve společnosti Lilacosta s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Pracovníci ve výrobě - montáž propisek - POUZE PRO OZP, Směnový mistr (pro OZP), Pracovník/pracovnice úklidu (pro OZP), Pracovník/pracovnice do výroby (pro OZP), dělník / dělnice ve výrobě (pouze pro OZP) a dalších 2 nabídek práce.

Všechna volná místa ve společnosti Lilacosta s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti Lilacosta?

Společnost Lilacosta aktuálně nabízí 7 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 8200 Kč do 22330 Kč. Průměrná nabízená mzda v Lilacosta je 10990 Kč.