Aktuální nabídka práce TOLAR COMPANY s.r.o.

2 aktuálních volných míst

  • Obchodní zástupci

    Nad'a Miriam Koloma, e-mail: [email protected] - Aktivní vyhledávání a získávání potenciálních klientů, - Budování efektivní komunikace s potenciálními klienty, - Vyjasnění požadavků (potřeb) zákazníků, - Podávání zpráv o týdenním a měsíčním pokroku, - Vytváření a udržování databáze potenciálních zákazníků. ...

  • Finanční poradci specialisté

    Příprava podkladů a zpracování finančních analýz a prognóz. Kontrola a analýza nákladů organizace. Posuzování finančních rizik a příležitostí. Tvorba a kontrola finančních plánů. Sestavování kalkulací produktů a služeb. Provádění finančního oceňování.

Zaměstnání u TOLAR COMPANY s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě TOLAR COMPANY s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o TOLAR COMPANY s.r.o.

vznik firmy v ČR: červen 2018 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 50 - 99 zaměstnanců
IČ: 07204965
adresa: Praha - Vinohrady, Bělehradská 347/54
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s TOLAR COMPANY s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik TOLAR COMPANY nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 2 volných pracovních míst ve společnosti TOLAR COMPANY s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Obchodní zástupci, Finanční poradci specialisté.

Všechna volná místa ve společnosti TOLAR COMPANY s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti TOLAR COMPANY?

Společnost TOLAR COMPANY aktuálně nabízí 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 35000 Kč do 35000 Kč. Průměrná nabízená mzda v TOLAR COMPANY je 35000 Kč.