Aktuální nabídka práce TUTI SHOP, s.r.o.

2 aktuálních volných míst

  • Prodavač/ka smíšeného zboží

    Místo výkonu práce: objekt D, Svatý Kříž 297, 350 02 Cheb - Háje. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Náplň práce: jedná se o fyzicky náročnou práci (prodejna smíšeného zboží). Požadujeme: znalost vietnamského jazyka výhodou. Nabízíme: dotovaný oběd. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat každý pátek 16:00-17:00 h). ...

  • Prodavači smíšeného zboží

    Místo výkonu práce: objekt D, Svatý Kříž 297, 350 02 Cheb - Háje. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Náplň práce: jedná se o fyzicky náročnou práci - prodejna smíšeného zboží. Požadujeme: znalost vietnamského jazyka výhodou. Nabízíme: dotovaný oběd. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat každý pátek 15:00-16:00 h). ...

Zaměstnání u TUTI SHOP, s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě TUTI SHOP, s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o TUTI SHOP, s.r.o.

vznik firmy v ČR: leden 2018 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 1 - 5 zaměstnanců
IČ: 06819141
adresa: Františkovy Lázně, Anglická 280/61
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s TUTI SHOP, s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik TUTI SHOP nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 2 volných pracovních míst ve společnosti TUTI SHOP, s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Prodavač/ka smíšeného zboží, Prodavači smíšeného zboží.

Všechna volná místa ve společnosti TUTI SHOP, s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti TUTI SHOP?

Společnost TUTI SHOP aktuálně nabízí 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 19700 Kč do 19700 Kč. Průměrná nabízená mzda v TUTI SHOP je 19700 Kč.