Aktuální nabídka práce OILSEED s.r.o.

1 aktuálních volných míst

  • Vedoucí provozu pražení a balení

    Vedení a řízení provozu pražení a balení, operátorů pražící linky, balící linky. Nastavení, udržování a kontrola výrobních, technologických postupů, po zapracování smlouva na dobu neurčitou. Nabízíme: stravenky, odměny, další benefity; Kontaktujte nás e-mailem nebo telefonicky Po - Pá od 8:00 - 15:00 hod.

Zaměstnání u OILSEED s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě OILSEED s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o OILSEED s.r.o.

vznik firmy v ČR: prosinec 2017 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 25 - 49 zaměstnanců
IČ: 06667414
adresa: Praha - Smíchov, Karla Engliše 3219/4
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s OILSEED s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik OILSEED nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 1 volných pracovních míst ve společnosti OILSEED s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: VEDOUCÍ PROVOZU PRAŽENÍ A BALENÍ.

Všechna volná místa ve společnosti OILSEED s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti OILSEED?

Společnost OILSEED aktuálně nabízí 1 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 32000 Kč do 35000 Kč. Průměrná nabízená mzda v OILSEED je 33500 Kč.