Aktuální nabídka práce Rolling dough s.r.o.

1 aktuálních volných míst

  • TIPPráce v kuchyni – přípravář/ka pizzy

    Příprava surovin Zdobení pizzy Obsluha elektrické pece Drobný úklid provozovny Profil správného kandidáta: • Týmový hráč • Záleží mu na spokojenosti zákazníků • Nebojí se práce a chce se učit nové věci • Časově flexibilní Provozovny: Praha 10 - Malešice, Praha 5 - Zličín, Praha 4 - Chodov Požadujeme: Flexibilitu Loajalitu Pozitivní myšlení N ...

Zaměstnání u Rolling dough s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě Rolling dough s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o Rolling dough s.r.o.

vznik firmy v ČR: listopad 2017 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 10 - 19 zaměstnanců
IČ: 06636705
www stránky: http://www.pizzacomeback.cz
adresa: Praha - Zličín, Nedašovská 345/4
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s Rolling dough s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik Rolling dough nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 1 volných pracovních míst ve společnosti Rolling dough s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Práce v kuchyni – přípravář/ka pizzy.

Všechna volná místa ve společnosti Rolling dough s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti Rolling dough?

Ve firmě Rolling dough můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 1 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 130 Kč do 150 Kč za hodinu. Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v Rolling dough je 140 Kč/hod.