Aktuální nabídka práce SAFE SERVIS s.r.o.

6 aktuálních volných míst

Zaměstnání u SAFE SERVIS s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě SAFE SERVIS s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o SAFE SERVIS s.r.o.

vznik firmy v ČR: listopad 2017 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 1 - 5 zaměstnanců
IČ: 06633773
adresa: Praha - Stodůlky, Přecechtělova 2428/37
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s SAFE SERVIS s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik SAFE SERVIS nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 6 volných pracovních míst ve společnosti SAFE SERVIS s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: pracovník úklidu, Dělník ve výrobě, Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních), Pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy jinde neuvedení, Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních) a dalších 1 nabídek práce.

Všechna volná místa ve společnosti SAFE SERVIS s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti SAFE SERVIS?

Společnost SAFE SERVIS aktuálně nabízí 6 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 17300 Kč do 19700 Kč. Průměrná nabízená mzda v SAFE SERVIS je 18250 Kč.