Aktuální nabídka práce Carliq s.r.o.

6 aktuálních volných míst

Zaměstnání u Carliq s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě Carliq s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o Carliq s.r.o.

vznik firmy v ČR: červenec 2017 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 10 - 19 zaměstnanců
IČ: 06285953
adresa: Praha - Háje, Klivarova 986/14
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s Carliq s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik Carliq nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 6 volných pracovních míst ve společnosti Carliq s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Ostatní pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby), Skladníci, obsluha manipulačních vozíků, Ostatní pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby), Skladníci, obsluha manipulačních vozíků, Ostatní pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby) a dalších 1 nabídek práce.

Všechna volná místa ve společnosti Carliq s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti Carliq?

Společnost Carliq aktuálně nabízí 6 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 17500 Kč do 23000 Kč. Průměrná nabízená mzda v Carliq je 20583 Kč.