Aktuální nabídka práce WZJ s.r.o.

2 aktuálních volných míst

  • Pracovník/ice svozu nákupních vozíků + úklid parkoviště

    Pracovní pozice je vhodná pro osoby zdravotně znevýhodněné. V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele osobně či telefonicky v době od 8:00-10:00 hod.

  • Úklidový pracovník/ce

    Náplň práce: úklid, úklid parkoviště u HM Globus, svoz nákupních vozíků. V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele předem telefonicky.

Zaměstnání u WZJ s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě WZJ s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o WZJ s.r.o.

vznik firmy v ČR: květen 2017 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 6 - 9 zaměstnanců
IČ: 06115705
adresa: České Budějovice - České Budějovice 4, B. Martinů 392/50
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s WZJ s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik WZJ nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 2 volných pracovních míst ve společnosti WZJ s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: ÚKLIDOVÝ PRACOVNÍK/CE, PRACOVNÍK/ICE SVOZU NÁKUPNÍCH VOZÍKŮ + ÚKLID PARKOVIŠTĚ.

Všechna volná místa ve společnosti WZJ s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti WZJ?

Společnost WZJ aktuálně nabízí 1 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 16200 Kč do 16200 Kč. Průměrná nabízená mzda v WZJ je 16200 Kč.

Ve firmě WZJ můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 1 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 98 Kč do 98 Kč za hodinu. Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v WZJ je 98 Kč/hod.