Aktuální nabídka práce T & P anh anh market s.r.o.

2 aktuálních volných míst

  • Prodavači smíšeného zboží

    Znalost vietnamského jazyka výhodou. Schopnost pracovat pod tlakem. Zvedání břemena nad 15 kg. Nabízíme: dotovaný oběd. V případě zájmu volejte.

  • Prodavači smíšeného zboží

    Místo výkonu práce: Heřmanův Městec NÁPLŇ PRÁCE: zvedání břemene nad 20 kg POŽADAVKY: schopnost pracovat pod tlakem, znalost vietnamského jazyka výhodou ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: dotovaný oběd První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle v pátek od 14 do 16 hod., na e-mailové adrese nebo přímo na provozovně Sokolská č.p. 799, 538 ...

Zaměstnání u T & P anh anh market s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě T & P anh anh market s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o T & P anh anh market s.r.o.

vznik firmy v ČR: září 2016 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 1 - 5 zaměstnanců
IČ: 05378958
adresa: Heřmanův Městec, Sokolská 799
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s T & P anh anh market s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik T & P anh anh market nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 2 volných pracovních míst ve společnosti T & P anh anh market s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Prodavači smíšeného zboží, Prodavači smíšeného zboží.

Všechna volná místa ve společnosti T & P anh anh market s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti T & P anh anh market?

Společnost T & P anh anh market aktuálně nabízí 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 19700 Kč do 19700 Kč. Průměrná nabízená mzda v T & P anh anh market je 19700 Kč.