Aktuální nabídka práce ABUS PAP s.r.o.

2 aktuálních volných míst

  • DoporučujemeVedoucí prodejního oddělení (call centra) ve Vlašimi

    Máte obchodního ducha a praxi s vedením kolektivu? Pak máme pro Vás zajímavou pracovní příležitost. Hledáme nového kolegu, který bude zodpovědný za vedení týmu prodejců a bude řídit jeho prodejní aktivity. Bude podporou prodejců s přirozenou autoritou, které dokáže motivovat k co nejvyšším prodejním cílům. Kromě obchodních cílů se na této pozici ...

  • TIPSprávce e-shopu - produktový manažer - práce ve Vlašimi

    Neustále se snažíme rozvíjet všemi směry. Jedním z nich je i spuštění nového eshopu, od kterého očekáváme výrazný nárůst prodeje našeho sortimentu. Chcete být u toho a podílet se tak na výsledcích naší společnosti? Baví Vás práce na počítači, e-komerce, nebo třeba i programování? Pak hledáme právě Vás! Základní přehled pracovní náplně: - správ ...

Zaměstnání u ABUS PAP s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě ABUS PAP s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o ABUS PAP s.r.o.

vznik firmy v ČR: duben 2016 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: Neuvedeno
IČ: 04959175
www stránky: http://vsedokancelare.cz
adresa: Praha - Břevnov, Pod Marjánkou 1674/39
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s ABUS PAP s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik ABUS PAP nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 2 volných pracovních míst ve společnosti ABUS PAP s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Správce e-shopu - produktový manažer - práce ve Vlašimi, Vedoucí prodejního oddělení (call centra) ve Vlašimi.

Všechna volná místa ve společnosti ABUS PAP s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti ABUS PAP?

Společnost ABUS PAP aktuálně nabízí 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 30000 Kč do 45000 Kč. Průměrná nabízená mzda v ABUS PAP je 37500 Kč.