Aktuální nabídka práce Hy&Ha s.r.o.

1 aktuálních volných míst

  • Doplňovač/ka zboží

    93340 Doplňovači zboží ZamK Místo výkonu práce: Šenovská 1994/97, Ostrava - Slezská Ostrava Kontakt telefonicky každý pátek od 15 do 17 hod., e-mailem (nejlépe zaslat životopis na e-mail a zaměstnavatel pošle odpoveď a případný termín schůzky), osobně po předchozí domluvě. Plynulá vietnamština výhodou (komunikační jazyk na pracovišti). Požadujem ...

Zaměstnání u Hy&Ha s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě Hy&Ha s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o Hy&Ha s.r.o.

vznik firmy v ČR: duben 2015 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 1 - 5 zaměstnanců
IČ: 04019679
adresa: Praha - Horní Měcholupy, Boloňská 305/8
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s Hy&Ha s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik Hy&Ha nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 1 volných pracovních míst ve společnosti Hy&Ha s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Doplňovač/ka zboží.

Všechna volná místa ve společnosti Hy&Ha s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti Hy&Ha?

Společnost Hy&Ha aktuálně nabízí 1 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 17300 Kč do 18000 Kč. Průměrná nabízená mzda v Hy&Ha je 17650 Kč.