Aktuální nabídka práce PSM-servis s.r.o.

5 aktuálních volných míst

 • Uklízeč/ka

  Místo výkonu práce: Hlinsko v Čechách První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle, na e-mailové adrese nebo přímo na provozovně. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.

 • Servírka - recepční

  MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Na Stráni 155, Hlinsko (okres Chrudim). ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Strava, wellness. První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle nebo přímo na provozovně. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.

 • Kuchař

  MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Na Stráni 155, Hlinsko (okres Chrudim). NÁPLŇ PRÁCE: Možnosti práce na zkrácený úvazek nebo na DPP. První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle.

 • Servírka/číšník

  Výkon práce Hlinsko. První kontakt osobně či telefonicky. Zaměstnanecké výhody - strava, wellness

 • Číšník/servírka

  Místo výkonu práce: hotel Styl Hlinsko - Na Stráni 155 Nástup možný ihned! ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: využití hotelového wellness První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle.

Zaměstnání u PSM-servis s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě PSM-servis s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o PSM-servis s.r.o.

vznik firmy v ČR: duben 2015 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 1 - 5 zaměstnanců
IČ: 03953963
adresa: Praha - Vinohrady, Varšavská 715/36
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s PSM-servis s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik PSM-servis nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 5 volných pracovních míst ve společnosti PSM-servis s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Číšník/servírka, Servírka/číšník, Kuchař, Servírka - recepční, Uklízeč/ka.

Všechna volná místa ve společnosti PSM-servis s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti PSM-servis?

Společnost PSM-servis aktuálně nabízí 5 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 16200 Kč do 23000 Kč. Průměrná nabízená mzda v PSM-servis je 19780 Kč.