Aktuální nabídka práce Allzora s.r.o.

2 aktuálních volných míst

  • Prodavači smíšeného zboží

    Obsluha zákazníků - vybalování zboží, doplňování zboží do regálů - úklid prodejny Požadavky: dobrý zdravotní stav, fyzická zdatnost, výpis RT, flexibilita, slušné vystupování k zákazníkům, smysl pro týmovou práci.Úřední den pro uchazeče o zaměstnání je každou středu od 9:00 do 10.00 hodin . Termín je nutné se předem telefonicky objednat (od 9:00 ...

  • Programátoři počítačových aplikací specialisté

    Znalost anglického jazyka. Další světové jazyky jsou vítáné.Flexibilita a časová nezávislost, samostatnost, odpovědnost, bezúhonnost, ochota učit se novým věcem , případě navrhnout řešení problému. Komunikace v rámci týmu. dobrý zdravotní stav. Úřední hodiny pro uchazeče o zaměstnání Po 10:00 - 11:00. Kontakt předem objednat po telefonní domluvě n ...

Zaměstnání u Allzora s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě Allzora s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o Allzora s.r.o.

vznik firmy v ČR: březen 2015 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 10 - 19 zaměstnanců
IČ: 03860752
adresa: Praha - Nové Město, Štěpánská 704/61
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s Allzora s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik Allzora nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 2 volných pracovních míst ve společnosti Allzora s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Prodavači smíšeného zboží, Programátoři počítačových aplikací specialisté.

Všechna volná místa ve společnosti Allzora s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti Allzora?

Společnost Allzora aktuálně nabízí 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 17300 Kč do 17900 Kč. Průměrná nabízená mzda v Allzora je 17600 Kč.