Aktuální nabídka práce Endum CZ s.r.o.

1 aktuálních volných míst

  • Technický/á - projekční pracovník/ce

    TECHNICKÝ/Á - PROJEKČNÍ PRACOVNÍK/CE POŽADUJEME: Vzdělání min. SŠ - stavební obor, nutný ŘP sk. B – aktivní řidič, znalost práce v AutoCAD, MS Office, výborné komunikační schopnosti (komunikace se zákazníkem), znalost dotačního programu Nová zelená úsporám výhodou, odpovědnost a spolehlivost s aktivním přístupem k práci. Vše potřebné naučíme. Vhodn ...

Zaměstnání u Endum CZ s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě Endum CZ s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o Endum CZ s.r.o.

vznik firmy v ČR: březen 2015 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 6 - 9 zaměstnanců
IČ: 03852024
adresa: Mořkov, Dělnická 336
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s Endum CZ s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik Endum CZ nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 1 volných pracovních míst ve společnosti Endum CZ s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Technický/á - projekční pracovník/ce.

Všechna volná místa ve společnosti Endum CZ s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti Endum CZ?

Společnost Endum CZ aktuálně nabízí 1 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 25000 Kč do 25000 Kč. Průměrná nabízená mzda v Endum CZ je 25000 Kč.