Aktuální nabídka práce TECH BOSS s.r.o.

2 aktuálních volných míst

  • Tesaři

    TESAŘI VÝHODOU: ŘP skupiny B - není podmínkou. NÁPLŇ PRÁCE: Tesařské práce na dřevostavbách na území ČR. NABÍZÍME: Možnost spolupráce i formou DPP, DPČ. PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky v době od 8:00 do 17:00 pan Ivan Bernátek, tel.: 739 008 005, nebo emailem: [email protected] Ov.tel.: 31.5.

  • Pracovníci montovaných staveb*

    PRACOVNÍCI MONTOVANÝCH STAVEB * VÝHODOU: ŘP skupiny B - není podmínkou. NÁPLŇ PRÁCE: Montážní práce na dřevostavbách na území ČR. NABÍZÍME: Možnost zaučení. PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky v době od 8:00 do 17:00 pan Ivan Bernátek, tel.: 739 008 005, nebo emailem: [email protected] Ov.tel.: 31.5.2023

Zaměstnání u TECH BOSS s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě TECH BOSS s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o TECH BOSS s.r.o.

vznik firmy v ČR: únor 2015 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: Neuvedeno
IČ: 03801012
adresa: Vsetín, Horní náměstí 3
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s TECH BOSS s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik TECH BOSS nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 2 volných pracovních míst ve společnosti TECH BOSS s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Pracovníci montovaných staveb*, Tesaři.

Všechna volná místa ve společnosti TECH BOSS s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti TECH BOSS?

Společnost TECH BOSS aktuálně nabízí 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 20000 Kč do 60000 Kč. Průměrná nabízená mzda v TECH BOSS je 42500 Kč.