Aktuální nabídka práce P-Cafe s.r.o.

5 aktuálních volných míst

 • *PRODAVAČKA - Žďár nad Sázavou

  Požadujeme: schopnost práce s penězi, vyučení v oboru není podmínkou, nekuřák a příjemné vystupování.. práce Po - Pá ranní a odpolední směna První kontakt -Tel. 777948664 - vedoucí prodejny Paní Aliti, mail: [email protected] do předmětu uvést Prodavačka ZR !!!!!! Nutné

 • *pracovník/pracovnice na pekařské dílně

  Pracovní doba pondělí až pátek 4,00hod -12,30 včetně přestávky na svačinu, víkendy a svátky volné. Plat 3.tarifní třída+osobní ohodnocení. První kontakt emailem popřípadě telefonicky prostřednictvím SMS.. Nábor: MAIL: [email protected]

 • Prodavač/ka

  - samostatnost, komunikativnost, příjemné vystupování, schopnost pracovat s penězi - prac doba PO-PÁ 4:00 - 12:30 a 10:30 - 19:00 hodin - prac. poměr na 6. měs. s možností prodloužení Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.

 • *BARISTA/STKA - Žďár nad Sázavou

  Pracovní doba: systém krátký a dlouhý týden - tedy Po, Út, Pá ,So , Ne 7 - 19h a následující týden jen St, Čt 7 -19hod, vždy s hodinovou pauzou. Praxe není nutná, zaučíme Požadujeme: příjemné vystupování, lásku ke kávě a základní znalost přípravy. První kontakt emailem nebo telefonicky /pracovní dny 8,00 - 17,00/

 • *pekař - specialista

  Požadujeme : zručnost a pečlivost, znalost oboru, znalost práce s kvasovým chlebem výhodou. práce Po- Pá 4:00 - 12:00 hod. nástup ihned. Firemní benefity, automobil a zařízený služební byt v místě zaměstnání k dispozici!!!!! První kontakt - je třeba podat písemnou žádost na email nebo do obálky na kteroukoliv prodejnu - požadavky: životopis poža ...

Zaměstnání u P-Cafe s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě P-Cafe s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o P-Cafe s.r.o.

vznik firmy v ČR: únor 2015 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 25 - 49 zaměstnanců
IČ: 03768937
adresa: Žďár nad Sázavou - Žďár nad Sázavou 1, nám. Republiky 72/4
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s P-Cafe s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik P-Cafe nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 5 volných pracovních míst ve společnosti P-Cafe s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: *PRODAVAČKA - Žďár nad Sázavou, *pracovník/pracovnice na pekařské dílně, prodavač/ka, *PEKAŘ - SPECIALISTA, *BARISTA/STKA - Žďár nad Sázavou.

Všechna volná místa ve společnosti P-Cafe s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti P-Cafe?

Společnost P-Cafe aktuálně nabízí 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 19700 Kč do 28000 Kč. Průměrná nabízená mzda v P-Cafe je 23850 Kč.

Ve firmě P-Cafe můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 3 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 118 Kč do 180 Kč za hodinu. Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v P-Cafe je 139 Kč/hod.