Aktuální nabídka práce Royal Court s.r.o.

12 aktuálních volných míst

Zaměstnání u Royal Court s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě Royal Court s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o Royal Court s.r.o.

vznik firmy v ČR: prosinec 2014 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 20 - 24 zaměstnanci
IČ: 03621553
adresa: Praha - Nové Město, Wenzigova 1873/6
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s Royal Court s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik Royal Court nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 12 volných pracovních míst ve společnosti Royal Court s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři, Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních), Číšníci a servírky, Číšníci a servírky, Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři a dalších 7 nabídek práce.

Všechna volná místa ve společnosti Royal Court s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti Royal Court?

Společnost Royal Court aktuálně nabízí 9 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 17900 Kč do 19700 Kč. Průměrná nabízená mzda v Royal Court je 18744 Kč.

Ve firmě Royal Court můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 3 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 107 Kč do 118 Kč za hodinu. Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v Royal Court je 114 Kč/hod.