Aktuální nabídka práce Domov seniorů Seč, s.r.o.

2 aktuálních volných míst

  • Úklid

    MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Seč NÁPLŇ PRÁCE: úklid POŽADAVKY: pozitivní vztah k seniorům schopnost pracovat v týmu, spolehlivost, zodpovědnost, trpělivost ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: perspektivní práce, dobré pracovní prostředí První kontakt učiňte, prosím, na níže uvedeném telefonním čísle v době od 7:00 do 16:00, na e-mailové adrese nebo přímo na provozovně t ...

  • Pracovník v sociálních službách

    Místo výkonu práce: Seč Rekvalifikační kurz zajistíme. POŽADAVKY: pozitivní vztah k seniorům, schopnost pracovat v týmu, spolehlivost, zodpovědnost, trpělivost ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: perspektivní práce, možnost dalšího vzdělávání, dobré pracovní prostředí, 5 týdnů dovolené První kontakt učiňte, prosím, na níže uvedeném telefonním čísle Po-Pá od 7 ...

Zaměstnání u Domov seniorů Seč, s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě Domov seniorů Seč, s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o Domov seniorů Seč, s.r.o.

vznik firmy v ČR: listopad 2014 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 25 - 49 zaměstnanců
IČ: 03571335
adresa: Seč 526
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s Domov seniorů Seč, s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik Domov seniorů Seč nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 2 volných pracovních míst ve společnosti Domov seniorů Seč, s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Pracovník v sociálních službách, Úklid.

Všechna volná místa ve společnosti Domov seniorů Seč, s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti Domov seniorů Seč?

Společnost Domov seniorů Seč aktuálně nabízí 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 19000 Kč do 25000 Kč. Průměrná nabízená mzda v Domov seniorů Seč je 21750 Kč.