Aktuální nabídka práce Charon - Jitka Filipová s.r.o.

2 aktuálních volných míst

  • Řidič / řidička- pracovník / pracovnice pohřební služby

    Kontakt telefonicky nebo e-mailem na adresu [email protected] Požadavky: - SOU - ŘP sk. "B" - spolehlivost, zodpovědnost - fyzická zdatnost (manipulace se zemřelými) - trestní bezúhonnost. Náplň práce: - manipulace a přeprava zemřelých v nepřetržitém provozu. Nabízíme: - stabilní zaměstnání, navýšení mzdy po zkušební době - prémie - firemní ...

  • Administrativní pracovník/ce

    Místo výkonu práce: Chrudim NÁPLŇ PRÁCE: fakturace, pokladní a skladová evidence POŽADAVKY: vzdělání SŠ ekonomická, znalost MS Office, Excel, Outlook. Komunikativnost, pečlivost a příjemné vystupování ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: stravenky První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedené e-mailové adrese.

Zaměstnání u Charon - Jitka Filipová s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě Charon - Jitka Filipová s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o Charon - Jitka Filipová s.r.o.

vznik firmy v ČR: říjen 2014 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 25 - 49 zaměstnanců
IČ: 03515630
adresa: Pardubice - Pardubičky, Kyjevská 39
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s Charon - Jitka Filipová s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik Charon - Jitka Filipová nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 2 volných pracovních míst ve společnosti Charon - Jitka Filipová s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Řidič / řidička- pracovník / pracovnice pohřební služby, Administrativní pracovník/ce.

Všechna volná místa ve společnosti Charon - Jitka Filipová s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti Charon - Jitka Filipová?

Společnost Charon - Jitka Filipová aktuálně nabízí 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 22000 Kč do 30000 Kč. Průměrná nabízená mzda v Charon - Jitka Filipová je 26000 Kč.