Aktuální nabídka práce CTDI Czech s.r.o.

2 aktuálních volných míst

  • OPERÁTOR LINKY - Servisní technik

    Zabýváme se opravou elektroniky, částí bankomatů, opravujeme čtečky do skladu, scannery, apod. Pro novou linku hledáme kandidáty na práci na pozici: OPERÁTOR LINKY - SERVISNÍ TECHNIK Co bude Vaší náplní práce? * Vizuální kontrola zařízení k opravě. * Diagnostika zařízení k opravě. Co očekáváme? * min. SOU - dokončené vzdělání. * Znalost pr ...

  • Práce na příjmu a expedici - Logistik

    Zabýváme se opravou elektroniky, částí bankomatů, opravujeme čtečky do skladu, scannery, apod. Co bude Vaší náplní práce? * Registrace elektronických zařízení a přístrojů k opravě do PC systému. * Vytištění výstupních dokumentů k zásilkám. * Balení a vybalování zásilek. Co očekáváme? * min. SOU/ SŠ - dokončené vzdělání. * Znalost práce na PC!! N ...

Zaměstnání u CTDI Czech s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě CTDI Czech s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o CTDI Czech s.r.o.

vznik firmy v ČR: srpen 2014 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 50 - 99 zaměstnanců
IČ: 03316971
adresa: Krupka - Nové Modlany, Pod Dolní drahou 107
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s CTDI Czech s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik CTDI Czech nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 2 volných pracovních míst ve společnosti CTDI Czech s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: OPERÁTOR LINKY - Servisní technik, Práce na příjmu a expedici - Logistik.

Všechna volná místa ve společnosti CTDI Czech s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti CTDI Czech?

Společnost CTDI Czech aktuálně nabízí 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 20000 Kč do 25000 Kč. Průměrná nabízená mzda v CTDI Czech je 23000 Kč.