Aktuální nabídka práce TIR autoservis s.r.o.

11 aktuálních volných míst

Zaměstnání u TIR autoservis s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě TIR autoservis s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o TIR autoservis s.r.o.

vznik firmy v ČR: květen 2014 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 25 - 49 zaměstnanců
IČ: 02944464
adresa: Praha - Černý Most, Doležalova 1041/12
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s TIR autoservis s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik TIR autoservis nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 11 volných pracovních míst ve společnosti TIR autoservis s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Všeobecní administrativní pracovníci, Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby), Skladníci, obsluha manipulačních vozíků, Mechanici a opraváři motorových vozidel, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků a dalších 6 nabídek práce.

Všechna volná místa ve společnosti TIR autoservis s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti TIR autoservis?

Společnost TIR autoservis aktuálně nabízí 11 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 17300 Kč do 21480 Kč. Průměrná nabízená mzda v TIR autoservis je 19207 Kč.