Aktuální nabídka práce Weomax Group s.r.o.

1 aktuálních volných míst

  • Vedoucí balení zchlazených pokrmů

    Hledáme spolehlivého odpovědného flexibilního pracovníka, který je schopen se dopravit po vlastní ose, pravidelně a včas do práce, má dobré organizační a vůdčí schopností, nebojí se samostatné i týmové práce a má dobrou fyzickou kondici. Případná praxe ve společném stravování nebo potravinářství je výhodou, ale není podmínkou. Vysvětlíme, zaučíme, ...

Zaměstnání u Weomax Group s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě Weomax Group s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o Weomax Group s.r.o.

vznik firmy v ČR: březen 2014 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 10 - 19 zaměstnanců
IČ: 02778815
adresa: Praha - Staré Město, Kaprova 42/14
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s Weomax Group s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik Weomax Group nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 1 volných pracovních míst ve společnosti Weomax Group s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Vedoucí balení zchlazených pokrmů.

Všechna volná místa ve společnosti Weomax Group s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti Weomax Group?

Společnost Weomax Group aktuálně nabízí 1 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 23000 Kč do 33000 Kč. Průměrná nabízená mzda v Weomax Group je 28000 Kč.