Aktuální nabídka práce Sanatorium Kochova s.r.o.

5 aktuálních volných míst

 • Ergoterapeuti

  Zaměstnanecké výhody: stravenky, příplatky za ztížené prostředí, pololetní odměny. Způsob kontaktu: telefonicky nebo životopis zasílat na e-mail

 • Praktické sestry

  Zaměstnanecké výhody: stravenky, příplatky za směnnost a ztížené prostředí, pololetní odměny. Způsob kontaktu: telefonicky nebo e-mailem.

 • Ošetřovatelé

  Absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu - obor ošetřovatel. Zaměstnanecké výhody: stravenky, příplatky za směnnost a ztížené prostředí, pololetní odměny. Způsob kontaktu: telefonicky nebo e-mailem.

 • Sanitáři

  Absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu - obor sanitář Zaměstnanecké výhody: stravenky, příplatky za směnnost a ztížené pracovní prostředí, pololetní odměna. Způsob kontaktu: telefonicky nebo životopis zasílat na e-mail

 • Lékař/ka v interních oborech

Zaměstnání u Sanatorium Kochova s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě Sanatorium Kochova s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o Sanatorium Kochova s.r.o.

vznik firmy v ČR: prosinec 2013 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 50 - 99 zaměstnanců
IČ: 02402106
adresa: Havířov - Šumbark, Kochova 816/3
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s Sanatorium Kochova s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik Sanatorium Kochova nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 5 volných pracovních míst ve společnosti Sanatorium Kochova s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Sanitáři, Ošetřovatelé, Praktické sestry, Ergoterapeuti, Lékař/ka v interních oborech.

Všechna volná místa ve společnosti Sanatorium Kochova s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti Sanatorium Kochova?

Společnost Sanatorium Kochova aktuálně nabízí 5 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 25000 Kč do 40000 Kč. Průměrná nabízená mzda v Sanatorium Kochova je 31200 Kč.