Aktuální nabídka práce HTV MARKET s.r.o.

2 aktuálních volných míst

  • Nákupčí/obchodník

    Požadujeme: - trestní bezúhonnost, - znalost zboží z oboru drogerie, domácí potřeby, textil, - znalost vietnamského jazyka velkou výhodou na úrovni rodilý mluvčí - jednání a obchodní komunikace s dodavateli převážně ve vietnamském jazyce. Nabízíme: - zaměstnanecké slevy, - obratové bonusy, - profesní rozvoj. Služební cesty po EU (HU,PL,IT). ...

  • Nákupčí/obchodník

    Požadujeme: -trestní bezúhonnost, - znalost zboží z oboru drogerie, domácí potřeby, textil. - znalost vietnamského jazyka velkou výhodou na úrovni rodilý mluvčí - jednání a obchodní komunikace s dodavateli převážně ve vietnamském jazyce. Služební cesty po EU (HU,PL,IT).

Zaměstnání u HTV MARKET s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě HTV MARKET s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o HTV MARKET s.r.o.

vznik firmy v ČR: listopad 2013 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 6 - 9 zaměstnanců
IČ: 02218810
adresa: Hluboká nad Vltavou - Bavorovice 128
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s HTV MARKET s.r.o.