Aktuální nabídka práce FH NEW METAL s.r.o.

2 aktuálních volných míst

  • Zámečník/zámečnice

    místo výkonu práce: Dobroměřice 462, Louny 1 praxe ve strojírenství podmínkou, požadavky :samostatnost, zodppovědnost, manuální zručnost, řidičský průkaz sk. B, náplň práce: drobné montážní práce, údržba, řidič první kontakt:e-mail: [email protected],elefonicky od 7 do 15,00 hod na č. 702034430

  • Operátor/ka CNC strojů

    místo výkonu práce: Dobroměřice 462, Louny 1 praxe ve strojírenství podmínkou, Nadprůměrné platové ohodnocení. Samostatná zodpovědná práce na nových obráběcích strojích první kontakt:e-mail: [email protected], telefonicky od 7 do 15,00 hod na č. 702034430

Zaměstnání u FH NEW METAL s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě FH NEW METAL s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o FH NEW METAL s.r.o.

vznik firmy v ČR: září 2013 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 10 - 19 zaměstnanců
IČ: 02136708
adresa: Dobroměřice 462
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s FH NEW METAL s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik FH NEW METAL nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 2 volných pracovních míst ve společnosti FH NEW METAL s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: operátor/ka CNC strojů, zámečník/zámečnice.

Všechna volná místa ve společnosti FH NEW METAL s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti FH NEW METAL?

Společnost FH NEW METAL aktuálně nabízí 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 30000 Kč do 50000 Kč. Průměrná nabízená mzda v FH NEW METAL je 37500 Kč.