Aktuální nabídka práce ALMAX WORK-Group, družstvo

10 aktuálních volných míst

 • Všeobecní administrativní pracovníci

  Kontak možný telefonicky, e-mailem nebo osobně na adrese: Janáčkova 1883/62, Plzeň. Náplň práce: administrativní podpora obchodních aktivit ve spolupráci s ostatními pracovníky.

 • Obchodní zástupci

  Požadujeme: flexibilní přístup k práci, příjemné vystupování, organizační schopnosti, komunikativnost

 • Odborní pracovníci v oblasti účetnictví, ekonomiky a personalistiky

  Požadujeme: flexibilita, příjemné vystupování, komunikativnost.

 • Uklízeči a pomocníci v hotel., admin., prům. aj. objektech

  Kontak možný telefonicky, e-mailem nebo osobně na adrese: Janáčkova 1883/62, Plzeň. Požadujeme: - flexibilní přístup k práci

 • Správci objektů

  Požadujeme: loajalitu, spolehlivost, samostatnost, flexibilitu - pružná pracovní doba . Náplň práce: údržba objektu a přilehlých ploch, zajištění pořádku a čistoty, zařizování údržbářských prací

 • Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur

  Požadujeme: loajalita, spolehlivost, samostatnost, flexibilita. Náplň práce: kontrola přístupů do objektů, sledování majetku za účelem jeho ochrany před krádežemi, kontrola přístupů do objektů, dohlížení na dodržování pořádku.

 • Montážní dělníci

  Místa výkonu práce: Tylova 57, Plzeň, U Slévárny 207, Dýšina. Požadujeme: flexibilní přístup k práci, přesčasy, manipulační zručnost, schopnost práce ve třísměnném provozu, ve ztížených pracovních podmínkách - prašném prostředí. Pracovní náplň: montáž a kompletace výrobků. Nabízíme: po zkušební době a zapracování navýšení mzdy. ...

 • Pracovníci evidence dat a archivů

  Požadujeme: Pracovníci evidence a shromažďování dat - práce ve stabilní společnosti, čisté a moderní prostředí, pružná pracovní doba, příjemné vystupování, komunikativnost.

 • Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur

  Požadujeme: loajalita, spolehlivost, samostatnost, flexibilita. Náplň práce: kontrola přístupů do objektů, sledování majetku za účelem jeho ochrany před krádežemi, kontrola přístupů do objektů, dohlížení na dodržování pořádku.

 • Správci objektů

  Požadujeme: flexibilní přístup k práci, příjemné vystupování, organizační schopnosti, komunikativnost.

Zaměstnání u ALMAX WORK-Group, družstvo

Zajímá vás práce ve firmě ALMAX WORK-Group, družstvo? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o ALMAX WORK-Group, družstvo

vznik firmy v ČR: srpen 2013 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 6 - 9 zaměstnanců
IČ: 01929895
adresa: Praha - Žižkov, Koněvova 289/3
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s ALMAX WORK-Group, družstvo

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik ALMAX WORK-Group nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 10 volných pracovních míst ve společnosti ALMAX WORK-Group, družstvo.

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Odborní pracovníci v oblasti účetnictví, ekonomiky a personalistiky, Obchodní zástupci, Všeobecní administrativní pracovníci, Uklízeči a pomocníci v hotel., admin., prům. aj. objektech, Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur a dalších 5 nabídek práce.

Všechna volná místa ve společnosti ALMAX WORK-Group, družstvo na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti ALMAX WORK-Group?

Společnost ALMAX WORK-Group aktuálně nabízí 10 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 17300 Kč do 21700 Kč. Průměrná nabízená mzda v ALMAX WORK-Group je 18220 Kč.