Aktuální nabídka práce ISKOSTAV s.r.o.

10 aktuálních volných míst

Zaměstnání u ISKOSTAV s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě ISKOSTAV s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o ISKOSTAV s.r.o.

vznik firmy v ČR: květen 2013 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 25 - 49 zaměstnanců
IČ: 01693085
adresa: Praha - Zličín, Vřesovická 429/1
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s ISKOSTAV s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik ISKOSTAV nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 10 volných pracovních míst ve společnosti ISKOSTAV s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov, Dělník/ce v oblasti výstavby a údržby budov, Ostatní pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby), Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov, Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení a dalších 5 nabídek práce.

Všechna volná místa ve společnosti ISKOSTAV s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti ISKOSTAV?

Společnost ISKOSTAV aktuálně nabízí 10 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 17300 Kč do 19000 Kč. Průměrná nabízená mzda v ISKOSTAV je 17385 Kč.