Aktuální nabídka práce Barmeral s.r.o.

4 aktuálních volných míst

 • Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení

  V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem.

 • Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená

  Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená - vzdělání základní, prac. poměr na dobu neurčitou, prac. poměr plný, nepřetržitý provoz, hrubá mzda od 17.300,- Kč, kontaktní osoba pan Ivan Martyn, tel. 775 155 769, e-mail: [email protected]

 • Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení

  Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení - vzdělání nižší střední odborné nebo vyučení. Pracoviště Kaplice. Prac. poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, prac. doba nepřetržitá. Mzda 17.300,-- Kč hrubého. Kontakt: 775 155 769 p. Ivan Martyn, [email protected].

 • Pomocný dělník ve výrobě

  V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem.

Zaměstnání u Barmeral s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě Barmeral s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o Barmeral s.r.o.

vznik firmy v ČR: květen 2013 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 10 - 19 zaměstnanců
IČ: 01673301
adresa: Praha - Vršovice, Francouzská 284/94
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s Barmeral s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik Barmeral nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 4 volných pracovních míst ve společnosti Barmeral s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: OBSLUHA OSTATNÍCH STACIONÁRNÍCH STROJŮ A ZAŘÍZENÍ, Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení, Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená, POMOCNÝ DĚLNÍK VE VÝROBĚ.

Všechna volná místa ve společnosti Barmeral s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti Barmeral?

Společnost Barmeral aktuálně nabízí 4 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 17300 Kč do 24000 Kč. Průměrná nabízená mzda v Barmeral je 18975 Kč.