Aktuální nabídka práce Střední průmyslová škola strojnická Olomouc

2 aktuálních volných míst

  • Učitel/ka odborných předmětů se zaměřením na elektrotechniku

    Učitel/ka odborných předmětů na střední škole se zaměřením na elektrotechniku, elektroniku, automatizaci, programování. Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou. Životopisy zasílejte na email: [email protected] do 31.8.2022.

  • Učitel/ka informatiky a programování na střední škole

    Učitel/ka informatiky a programování na SŠ - znalost programování, databázových systémů, počítačových sítí, vytváření webových stránek, vývoj desktopových aplikací. Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou. Životopisy zasílejte na email: [email protected] do 31.8.2022.

Zaměstnání u Střední průmyslová škola strojnická Olomouc

Zajímá vás práce ve firmě Střední průmyslová škola strojnická Olomouc? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o Střední průmyslová škola strojnická Olomouc

vznik firmy v ČR: září 1949 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 50 - 99 zaměstnanců
IČ: 00601748
adresa: Olomouc, 17. listopadu 995/49
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s Střední průmyslová škola strojnická Olomouc

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik Střední průmyslová škola strojnická Olomouc nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 2 volných pracovních míst ve společnosti Střední průmyslová škola strojnická Olomouc.

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Učitel/ka informatiky a programování na střední škole, Učitel/ka odborných předmětů se zaměřením na elektrotechniku.

Všechna volná místa ve společnosti Střední průmyslová škola strojnická Olomouc na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti Střední průmyslová škola strojnická Olomouc?

Společnost Střední průmyslová škola strojnická Olomouc aktuálně nabízí 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 33500 Kč do 42780 Kč. Průměrná nabízená mzda v Střední průmyslová škola strojnická Olomouc je 38140 Kč.