Aktuální nabídka práce Diagnostický ústav Brno, středisko výchovné péče a základní škola, Brno, Hlinky 140

2 aktuálních volných míst

  • Etoped/etopedka

    Úvazek: Plný, platová třída 12, plat od 32 820,- dále dle platového stupně + osobního ohodnocení + specializační příplatek 2500,- Kč 40 dnů dovolené + studijní volno, možnost dalšího vzdělávání v akreditovaných programech. Zázemí stabilní organizace. Příspěvek na dovolenou. Pracovní náplň: Individuální a skupinová práce s klienty, intervenční prá ...

  • Osobní, rodinní a sociální psychologové

    Úvazek: Plný, platová třída 12, plat od 32 820,- dále dle platového stupně + osobního ohodnocení + specializační příplatek 2500,- Kč, 40 dnů dovolené + studijní volno, možnost dalšího vzdělávání v akreditovaných programech. Zázemí stabilní organizace. Příspěvek na dovolenou. Pracovní náplň: Individuální a skupinová práce s klienty, intervenční prá ...

Zaměstnání u Diagnostický ústav Brno, středisko výchovné péče a základní škola, Brno, Hlinky 140

Zajímá vás práce ve firmě Diagnostický ústav Brno, středisko výchovné péče a základní škola, Brno, Hlinky 140? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o Diagnostický ústav Brno, středisko výchovné péče a základní škola, Brno, Hlinky 140

vznik firmy v ČR: červenec 1996 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 100 - 199 zaměstnanců
IČ: 00567256
adresa: Brno - Pisárky, Hlinky 55/140
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s Diagnostický ústav Brno, středisko výchovné péče a základní škola, Brno, Hlinky 140

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik Diagnostický ústav Brno, středisko výchovné péče a základní škola, Brno, Hlinky 140 nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 2 volných pracovních míst ve společnosti Diagnostický ústav Brno, středisko výchovné péče a základní škola, Brno, Hlinky 140.

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Osobní, rodinní a sociální psychologové, etoped/etopedka.

Všechna volná místa ve společnosti Diagnostický ústav Brno, středisko výchovné péče a základní škola, Brno, Hlinky 140 na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti Diagnostický ústav Brno, středisko výchovné péče a základní škola, Brno, Hlinky 140?

Společnost Diagnostický ústav Brno, středisko výchovné péče a základní škola, Brno, Hlinky 140 aktuálně nabízí 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 32820 Kč do 32820 Kč. Průměrná nabízená mzda v Diagnostický ústav Brno, středisko výchovné péče a základní škola, Brno, Hlinky 140 je 32820 Kč.